Bördübet Golden Key küçük otellerin en güzeli desek yeridir.

Gökovada, Datçaya yarım saat uzaklıkta 22 odadan oluşan harika bir butik otel. 22 odaya göre o kadar büyük bir arazide ki çok ferah, sanırsın Bali ye filan mı geldik ?? Yeşilin,doğanın,denizin nehrin bin bir renk tonunun bir arada olduğu..koca koca palmiyeler, hamaklar, salıncaklar, ahşap şezlonglar.. gelsin kokteyller havasında harika bir huzur tatili..huzurun yanında..çeşit çeşit balıklar, ördekler, kazlar, tavus kuşları, kaplumbağalar ve tavşanlar ise huzurun tamamlayıcısı gibiler…

Şimdi hem deniz hem nehir dedik aklınız karıştı değil mi ???

Golden Key Azmak Nehrinin ortasında tam doğanın içinde haliyle deniz biraz uzakta…ama bunu bile avantaja çevirmişler..gidiyorsun iskeleye atlıyorsun sala Azmak Nehrinin içinden açık denize çıkıyorsun ve Bördübet adaya varıyorsun harika bir deneyim yaşıyorsun..

 

Otelin servisi, hizmeti harikulade, neredeyse oda başı servis elemanı var ağzını açtığında başında bitiyorlar çok saygılı ve işlerin seven personellere sahipler.. boşuna değil özellikle İngilizlerin aylar öncesinden rezervasyon yaptırmaları.Yeme içmeye gelirsek yarım pansiyon çalışan bir otel en yakın yeme içme yeri yarım saat uzaklıkta ki bu bizi biraz endişelendirmişti ki, böyle olmasına rağmen her şey çok lezzetli ve taze, rekabet ortamı olmamasına rağmen fiyatlar gayet iyi.

Otelde 3 gün kalınması yetiyor insana; inanın o 3 günün huzuru size 1 yıl yeter, peki ya sonra burası bağımlılık yapar mı dersiniz??? Bence yapar..

Yazar

SeyyahYollarda.COM 'un kurucusu olan Hakan YILDIRIM Bursanın Gemlik ilçesinde doğmuş büyümüş ve hala burada yaşamaktadır. 2018 yılında Hakan YILDIRIM tarafından kurulan Seyyah Yollarda her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Yorum Yaz