D-Resort Göcek Fethiye’ye bağlı bir teknecilerin kasabası olarak bilinen Göcek de yer almaktadır. Bölgenin denize plajı olan iki büyük otelinden biridir.

D-Resort Göcek de keyif, rahatlık ve lükse dair her şey fazlası ile mevcut. Hizmet üst düzey olsun akşama kadar yiyelim içelim yatalım, denize girelim havuza girelim tarzı bir tatil arayanlar için güzel bir tercih olur.

Otel doğuş grubuna bağlı kendi yat limanında bulunur. Doğuş grubu lüks oteller zincirinin bir parçasıdır. Otelde her türlü imkan mevcuttur.

Bölgenin en iyi iki otelinden biridir. Tatil rotanız Göcek ve denize nazır bir otel arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Otelin en beğendiğimiz yeri tabi ki plajı harika bir plaja sahip ki kumlarını mısırdan özel olarak getirtmişler. Düşünün nasıl özen gösterildiğine.

Plajda güzel bir restoranı mevcut istediğiniz her türlü yemek ve içecek servisi var.

Plajı biraz uzakta olduğu için golf araçları ile her dakika götürüp getiriyorlar, hizmet üst düzey.

Otel oda kahvaltı konsepti ile hizmet veriyor. Kahvaltısı çok güzel gerçekten aklınıza gelebilecek her şey var.

Otel lüks oteller konsepti ile bizden tam not aldı, sevmediğimiz bir tatil konsepti ancak Göcek gibi bir yerde kalmak için daha iyi bir alternatif yok maalesef.

Otel rezervasyonu için biz her zaman ki gibi www.hotels.com kullandık. Fiyatlandırmaları gecelik 1.500 ile 3.000 lira arası değişmektedir.

Keyifli tatiller dileriz..

Yazar

SeyyahYollarda.COM 'un kurucusu olan Hakan YILDIRIM Bursanın Gemlik ilçesinde doğmuş büyümüş ve hala burada yaşamaktadır. 2018 yılında Hakan YILDIRIM tarafından kurulan Seyyah Yollarda her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Yorum Yaz