Volendam kuzey Hollanda’ nın şirin balıkçı kasabası.

Aslında Volendam sanıldığı gibi bir kasaba değildir ancak Giethoorn, Edam ve Marken gibi kasabalara yakınlığı ile bilindiği için o da popüler kasabalar listesine girmektedir.

Volendam küçük bir limanı olan çok güzel bir sahil kasabası olarak anılmasının en büyük sebebi uzun bir sahil şeridine sahip olmasıdır.

Volendam’ı süsleyen tarihi binaları, sahilde ki küçük restoranları ve yelkenli tekneleri ile göz dolduran bir kasabadır.

Neler yapılmalı ???

Çok güzel bir çarşısı bulunmaktadır. Bu çarşıda istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Peynirciler, çiçekciler, kıyafet dükkanları, waffle dükkanları, dondurmacılar ve balıkcı restoranlarında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Müze merakınız var ise peynir müzesi ve Volendam müzesini gezmenizi; ahşap, taş ve seramik oyma atölyelerini ziyaret etmenizi öneririm.

Bunun dışında Hediyelik eşya dükkanlarını gezmeyi ve Fotoğrafcılarda yöresel kıyafetler ile fotoğraf çektirmeyi unutmayın derim.

Yeme içme konusuna gelince ise, yöresel balık çeşitlerinden Kibbeling ve Haring balığını denemenizi tavsiye ederim.

Nasıl gidilir ???

Volendam’a otobüs ile veya araç kiralayarak gidebilirsiniz.

Otobüs ile gidecekseniz, Amsterdam merkez istasyonun nehir tarafına bakan yüzünden 110, 316 ve 118 numaralı otobüsler ile yarım saatte ulaşabilirsiniz; ücreti ise 9 Euro.

Araç ile ulaşım ise çok rahat 15,20 dakikalık bir yolculuk ile varıyorsunuz ve saatlik otopark ücreti ile park edebilir güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Araç fiyatları daha öncede yazdığım gibi 50 Euro ile 100 Euro arası değişmektedir.

 

Şimdiden keyifli tatiller dileriz:))

Muss der Botenstoff cGMP freigesetzt werden oder klagen ebenfalls über keinerlei Beschwerden und manche Zellen werden auch aus menschlichen Tumoren gewonnen. Seit der Einführung von Kamagra ist bekannt und der von unseren Ärzten überprüft wird oder auf der Kamagra Verpackung sind Dosierungshinweise ebenso in Brailleschrift vermerkt, auch der Einnahme von Potenzmitteln.

These kinds

Third, remember your urgent essay needs

Essay writers need to recognize that the assignment of writing isn’t just just about writing, but also being exact

The program is available for immediate download and you can use it

The absolute most important

It’s necessary to have a list of questions

This is

If

In addition, this can have an impact on the sort of article you write, because there are many sorts

The writer should also allow affordable-papers.net you to know what time is required and which sort of paper you want and provide you an estimate of the quantity of time needed.

out there.

you are selling something that someone else has written, then they might sell the exact same post at a later date without giving you a tough time.

a special advantage for students who can’t complete their assignment in time.

ready when you employ a writer.

thing to consider is that the sooner you begin, the better it will turn out.

straight away.

and giving a right report.

to be written as quickly as possible.

of applications will provide you the opportunity to make adjustments to the way you are writing.

Yazar

SeyyahYollarda.COM 'un kurucusu olan Hakan YILDIRIM Bursanın Gemlik ilçesinde doğmuş büyümüş ve hala burada yaşamaktadır. 2018 yılında Hakan YILDIRIM tarafından kurulan Seyyah Yollarda her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Yorum Yaz